Viss ģitāristam!

Preču Saņemšana un Piegāde

Tā kā esam interneta veikals, kurš darbojās visā Latvijas teritorijā - mēs piedāvājam gan preču saņemšanu mūsu telpās, gan arī piegādi uz mājām. Šie divi ir vislabākie veidi,kā Jums nodot tieši rokās kvalitatīvu un pārvadājuma laikā nesabojātu preci - tieši tādā stāvoklī, kāda tā ir pēc mūsu servisa pārbaudēm. Vispopulārākā un izvēle ir pasta pakalpojumi.

Preču saņemšana parasti ir 1-3 dienu laikā. 

Kad esi noformējis pasūtījumu, ar Tevi telefoniski sazināsies gitaruveikals.lv pārdevējs un vēlreiz precizēs Tavas vēlmes un ērtu preču saņemšanas vai piegādes laiku.

Noformējot pasūtījumu parādīsies izvēlne ar iespējamiem preču saņemšanas veidiem:

1. Saņemt Preci preču izsniegšanas punktā - Izvēloties šo iespēju, klients pasūta preci un nāk norādītajā vai sarunātajā laikā tai pakaļ. Šajā gadījumā ar bankas izdruku un personu apliecinošu dokumentu jānāk pie mums. DUBULTU ilea 3 , Imanta, Rīga.  Ērta piekļuve ar sabiedriskiem transportiem : 4. autobusu un 263 mikro autobusu   Ar automašīnu braucot orientieri: Jūrmalas gatve, veikals Maxima un Krūza. Ērta stāvvieta automašīnām

2. Saņemšana pa pastu - Šis piegādes veids strādā ar aksesuāriem (stīgas, kapo, mediatori u.c.). Ja vēlaties, lai nosūtam Jums lietas pa pastu, tad izvēlaties iespēju "Preču piegāde ar Ģitārspēles Kurjeru" un komentāros norādiet, ka vēlaties izmantot, lai mēs uz Jūsu adresi nosūtām lietas pa pastu. Ir jārēķinās, ka pasta izdevumi ir atkarīga no preču svara un vēlamā piegādes laika - Express pasts (2-3 dienas) vai arī parastais (aptuveni 1 nedēļa).

! Šim pakalpojumam ir pilna preču un pasta izdevumu priekšapmaksa caur banku. Preces tiks izsūtītas pēc maksājuma saņemšanas. Rēķins tiks nosūtīts pēc pasūtījuma apstiprinājuma.